Top ebooki, eksiążki, najlepsze ebooki w PolscePROGRAM PARTNERSKI - ZŁOTE MYŚLI

Z programem Partnerskim Złote Myśli zarabiać będziesz na e-bookach, książkach XXI wieku... które z dnia na dzień sprzedają się coraz lepiej!

Liczbę sprzedanych w Złotych Myślach e-booków mierzy się już w tysiącach. Ludzie przekonują się do nich. Naprawdę chcą korzystać z zawartej w nich praktycznej wiedzy

Złote Myśli oddadzą Ci aż do 40% od ceny każdego e-booka, którego sprzeda z Twojego polecenia. Dostarczy Ci materiały szkoleniowe i marketingowe. Zapewni mocne wsparcie doświadczonego menadżera. Pokaże jak mądrze i skutecznie zarabiać coraz więcej.

"Jest to bardzo dobry program, który moim zdaniem naprawdę stanie się rewelacja dopiero za jakiś czas jak ludzie zmienią mentalność myślenia."
Partner w Złotym Programie, dane do wiadomości redakcji

"Dla mnie na pierwszym miejscu widoczna jest uczciwość Złotych Myśli. Cała forma jest dla mnie bez zastrzeżeń. Jako początkujący powoli tworzę własną stronę i uczę się przy Was. Na szczęście dla mnie moje zainteresowanie Internetem zaczęło się od Państwa i Waszego programu przedpremierowego."
Partner w Złotym Programie, dane do wiadomości redakcji

Co Program oferuje swoim Partnerom?

  • do 40% prowizji od każdego sprzedanego e-booka
  • wieczną prowizję od zakupów poleconych przez Ciebie klientów
  • bardzo mocne marketingowo, atrakcyjne produkty
  • dwa poziomy - możesz również zarabiać na polecaniu nowych Partnerów do Złotego Programu i otrzymywać za to 25% prowizji od ich zarobków
  • przejrzyste, zawsze aktualne statystyki współpracy

JEŚLI CHCESZ ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRZYSTĄP DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO Złote Myśli

Zarejestruj się już teraz. To nic nie kosztuje!


2006-2010 Top-eBooki