Jak aktywnie zarabiać w programie partnerskim Złotych Myśli?


autorem artykułu jest Arek Czapla

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że obecnie bardzo modne stało sie zarabianie przez Internet. Szczególnie w Programach Partnerskich.

Przystępując do Programu Partnerskiego stajesz się pośrednikiem między sprzedawcą (właściciel PP) i klientem.
Poprzez swój serwis WWW, blog, ministrony, mailing itp kierujesz potencjalnych klientów do stron ofertowych i jeżeli dokona on zakupu otrzymasz należna Ci prowizje partnerską. A gra warta jest świeczki, bo nie raz prowizje dochodzą do 40 procent ceny oferowanego towaru.

Programem Partnerskim w którym najwięcej zarobiłem jest Złoty Program Partnerski Wydawnictwa " Złote Myśli".
W ofercie wydawnictwa znajdują się znakomite poradniki które wydano w formie elektronicznej (tzw. ebook). Wybór jest ogromny, więc nie będzie problemu z dopasowaniem ebooków by promować je na swojej stronie WWW, blogu czy ministronach.

Za sprzedanego ebooka z Twojego polecenia otrzymasz prowizje nawet w wysokości do 40 procent jego ceny.
w ZPP jest także drugi poziom, to znaczy, że otrzymasz także procent od sprzedaży partnera, który trafi do programu partnerskiego z Twojego polecenia. (10 -20 procent)

Co robić, aby aktywnie zarabiać (czytaj zarabiać konkretne pieniądze)?

Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie:

Czego internauta szuka w sieci?

Jak myślisz czego?

Informacji!


A więc stworzenie kopi księgarni Złotych Myśli tylko ze swoimi linkami partnerskimi nic nie da. Takich stron jest masa i tylko nieliczni partnerzy, którzy promują ebooki w ten sposób coś zarabiają. Internauta gdy wejdzie na taką stronę, szybko z niej wychodzi. On szukał konkretnej informacji, a nie ebooków, no chyba że jakiś go szczególnie zainteresuje, ale to wyjątek:), Przeważnie wizyta na takiej stronie kończy się jednym: KLIK na dowidzenia !

Aby zarabiać w programach partnerskich potrzebny jest dobry pomysł na stronę, systematyczność, praca i cierpliwość.

No dobra jeżeli internauta szuka informacji, to zastanów się co możesz mu zaoferować, czy jest dziedzina w której czujesz się mocny, wiedza, którą chciałbyś się podzielić z innymi?

Podam Ci przykład:

Jesteś np. propagatorem zdrowego stylu życia, zdrowo się odżywiasz, uprawiasz sporty itp. Dlaczego miałbyś nie podzielić się swoja wiedzą na ten temat z innymi? Wiele osób szuka informacji na ten temat.
Stwórz swój serwis WWW, bloga tematycznego, pisz artykuły, porady, umieszczaj ciekawostki, a przy okazji polecaj ebooki o zdrowiu, których w Złotych Myślach nie brakuje. Jeżeli będziesz pisał rzeczowo, ciekawie, to ludzi napewno zainteresują publikacje, które im poleca ekspert (bo za takiego będą Cię uważać). A to już krok do tego żebyś zaczął zarabiać.

Dlaczego nie połączyć przyjemnego (zarabianie pieniędzy) z pożytecznym ( pomoc ludziom). Rozumiesz? Zastanów się napewno jest coś co Cię szczególnie interesuje, Twoje hobby, Twój konik, Twoja pasja. Więc podziel się nią z innymi i zacznij zarabiać w Złotym Programie Partnerskim!

No i na koniec, bardzo ważna sprawa POZYCJONOWANIE!

Przecież twoja strona czy też blog muszą być widoczne w sieci, internauci muszą się jakoś o Tobie dowiedzieć, jakoś trafić na twój serwis.

Najprościej wypozycjonujesz stronę dodając ją do katalogów (ale bez przesady, najwyżej do kilku dziennie, bo możesz dostać bana za spam wyszukiwarkowy i twoja strona zniknie z sieci na trzy miesiące, a tego nie chcemy :). Dodawaj link tylko do katalogów z wysokim PR, najlepiej PR 4 i wyżej)

Możesz, a nawet powinieneś publikować swoje artykuły w serwisach w których publikując artykuł wyrażasz zgodę na to, żeby inni przedrukowali go u siebie na stronę.(np. w Artelis.pl czy Artykularnia.pl) W zamian osoba , która chce Twój artykuł umieścić u siebie musi dodać Twoją stopkę autorską.
W takiej stopce umieszczasz swoje imię i nazwisko, a także adres Twojego serwisu. Jeżeli będziesz pisał ciekawe artykuły wiele osób napewno zechce umieścić je na swojej stronie, a wiec zyskasz linki do swojej strony (wyższa pozycja w wyszukiwarkach), ale także miano eksperta, Twoje imię, nazwisko będzie znane, nie będziesz anonimowy. Więcej o pozycjonowaniu przeczytasz w ebooku Sławomira Gdaka "Pozycjonowanie dla początkujących".

Mam nadzieje, że chociaż trochę przybliżyłem Ci sposób promocji ebooków w Złotym Programie Partnerskim ?

A teraz partnerze do dzieła!

(P.s info do usunięcia: Jesteś partnerem ZM , możesz zamienić link partnerski na swój)

--
Blog wegetariański
Prawo pracy w praktyce

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl
2006-2007 Top-eBooki


statystyki www stat24