Top ebooki, eksiążki, najlepsze ebooki w Polsce

Sprzedaż bezpośrednia

Ebook Finanse dla każdego

Finanse dla każdego

Marcin Krzywda
"Finanse dla każdego" w zamyśle autora, czyli Marcina Krzywdy (który wydał serię książek o inwestowaniu na GPW) ma być publikacją pomocną dla tych wszystkich, którzy mają do czynienia z pewnymi prostymi instrumentami finansowymi, takimi jak lokaty czy kredyty, a nie są profesjonalistami. Dzięki wiedzy zawartej w tym poradniku łatwo będzie można sprawdzić na przykład, czy oprocentowanie kredytu, jakie podaje bank, jest prawdziwe albo czy zysk z lokaty, którą bank nam proponuje, będzie faktycznie tak wysoki, jak mówi reklama.

Okazuje się bowiem, że oprocentowanie 6% przy lokacie na 3 miesiące wcale nie oznacza, że wkładając tam 100 000 zł na kwartał, otrzymamy zwrot w wysokości kapitału początkowego + 6000 zł odsetek. Niestety, ale tak to nie działa. Podawana w reklamach stopa zwrotu z inwestycji jest w skali rocznej. Co oznacza, że najpierw musimy ją podzielić przez 12 (bo tyle jest w roku miesięcy), a następnie pommnożyć przez liczbę miesięcy - na którą lokata jest zakładana.

Czego ponadto dowiesz się z tego ebooka?

  • Wartość pieniądza w czasie: czym jest wartość bieżąca, a czym wartość przyszła? W jaki sposób odnosi się do naszych finansów?
  • Co to jest kapitalizacja prosta oraz czym różni się ona od procentu składanego?
  • Jak banki ukrywają przed Tobą pewne opłaty manipulacyjne?
  • Ile dokładnie zarobisz na danej lokacie (i dlaczego tak mało ;-))?
  • Czym są lokaty progresywne?
  • Jakie wyróżniamy rodzaje kredytów i które z nich pozwalają na zminimalizowanie oprocentowania?
  • Czym są Otwarte Fundusze Emerytalne i ile dzięki nim zarobisz? Dlaczego te pieniądze w przyszłości będą miały znacznie niższą wartość?
przeczytaj więcej...

Ebook 365 dni do sukcesu

365 dni do sukcesu

Waldemar Mielczarek
Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Publikacja ta tak naprawdę nie jest tylko i wyłącznie dla agentów ubezpieczeniowych. Jest to książka dla każdego, kto błądzi i nie wie, co dalej robić, waha się, w którym kierunku iść.

Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej książki będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy. A mianowicie jeśli jesteś w chwili obecnej załamany to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie co robisz i gdzie się znajdujesz.

Jest to książka, która daje wiele porad praktycznych, a to jest najbardziej cenne. Sprawdzone w boju metody działania. Książka, z której emanuje entuzjazm. Jest cenna, ponieważ została napisana przez człowieka, który po przepracowaniu w nowym zawodzie 365 dni stanął na nogi i w wielkim szczęściu i entuzjazmie przelał swoje krótkie doświadczenie na papier.

przeczytaj więcej...

Ebook Zostań Supersprzedawcą

Zostań Supersprzedawcą

Brian Tracy
Poznaj 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej...
przeczytaj więcej...
hipnotyczny telemarketing, rozmowy telefoniczne, skuteczna rozmowa,

Hipnotyczny telemarketing

Dariusz Skraskowski
Dowiedz się, czym jest hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu można prowadzić skutecznie rozmowy telefoniczne w biznesie, zwiększając swoje zyski.
przeczytaj więcej...
sprzedaż bezpośrednia, skuteczny sprzedawca, zyski,

Umysł sprzedawcy

Artur Wojciechowski
Dowiedz się, jak w ciągu 21 dni zwiększyć swoją skuteczność i zwielokrotnić zyski jakie generuje Ci sprzedaż bezpośrednia. Poznaj sekrety skutecznego sprzedawcy i zacznij odnosić coraz większy sukces.
przeczytaj więcej...2006-2012 Top-eBooki