Top ebooki, eksiążki, najlepsze ebooki w PolsceZatrudnienie i kariera

Ebook Emigracja do Szkocji

Emigracja do Szkocji

Agnieszka Iżycka
Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowe życie w Szkocji. Dowiedz się w jaki sposób znaleźć tam pracę, a także załatwić wszelkie formalności.

Główne kwestie, które w tym ebooku zostały poruszone, odnoszą się do informacji i zasad dotyczących takich spraw, jak wynajęcie mieszkania, poprzez szeroką gamę wiadomości przybliżających znalezienie pracy, umiejętne poradzenie sobie z formalnościami, a także zakup auta i nawet przesłanie pieniędzy do Polski.
przeczytaj więcej...

Ebook Metody poszukiwania pracy

Metody poszukiwania pracy

Anna Pasławska-Mioduszewska
Jak znaleźć pracę swoich marzeń?

Jeśli chcesz wreszcie znaleźć pracę, która dałaby Ci pełną satysfakcję i dochody, o jakich marzyłeś, to jest książka, z którą powinieneś się zapoznać.

Wiele osób pracuje w miejscu, którego nie lubi (żeby nie użyć mocniejszych słów) tylko dlatego, że nie mają pojęcia, że gdzieś tam czeka na nich znacznie lepsze stanowisko wśród milszych ludzi i za większe pieniądze.

A przecież wystarczy tylko ją znaleźć...

przeczytaj więcej...

Awans zawodowy nauczyciela

Awans zawodowy nauczyciela

Katarzyna Gajkowska
Jak pozytywnie wpłynie na Twoje życie zrobienie stopnia awansu? Poza oczywistymi korzyściami w postaci wyższej pensji i ogromnej satysfakcji, udoskonalisz również swoją umiejętność planowania i osiągania celów.
przeczytaj więcej...


praca za granicą, porady, znajdowanie pracy za granicą,

Praca za granicą

Artur Robaczewski
Dowiedz się jak możesz znaleźć dobrą pracę za granicą i nie dać się oszukać nieuczciwym pośrednikom. Praktyczne porady, przepisy, wnioski - wszystko czego potrzebujesz, aby znaleźć pracę za granicą i odnieść sukces.
przeczytaj więcej...

Jeśli nie chcesz odmienić swojego życia, nie czytaj tych książek!

Pieniądze i prawo przyciągania - E. J. Hicks Proś a będzie Ci dane - Esther i Jerry Hicks Prawo Przyciągania - Esther i Jerry Hicks Potęga świadomej intencji - Esther Hicks, Jerry Hicks


2006-2012 Top-eBooki