Top ebooki, eksiążki, najlepsze ebooki w Polsce


Własna firma

Ebook Dotacje, fundusze i granty

Dotacje, fundusze i granty

Robert Barański

Jak zdobyć bezzwrotne dofinansowanie i spełnić swoje marzenie?

Wielu młodych przedsiębiorców, którzy dopiero co myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej, ma ten sam problem i zadaje sobie takie pytanie: Skąd wziąć pieniądze?

Żyjemy w czasach, gdy nowe możliwości pojawiają się niemalże z dnia na dzień, a mimo wszystko drzemie w nas pewne przekonanie, że otrzymanie tzw. "bezzwrotnej pożyczki" nie jest dla nas. Czy tak jest naprawdę?

Otrzymać dofinansowanie jest stosunkowo łatwo, jeżeli spełnimy kilka warunków oraz będziemy potrafili - brutalnie rzecz ujmując - dobrze się sprzedać.

W publikacji tej znajdziesz nie tylko wiedzę z dziedziny finansów, ale również psychologiczne przesłanki, którymi kierują się grantodawcy.

przeczytaj więcej...

Fundusze unijne i europejskie

Fundusze unijne i europejskie

Anna Szymańska
Ile dostanie Twoja firma z 90 mld euro, które otrzyma Polska z kasy UE w latach 2007-2013?
przeczytaj więcej...


marketing, fortuna,

Hipnotyczny Marketing

Joe Vitale
NOWOŚĆ! Pierwsze polskie wydanie amerykańskiego bestsellera, który sprzedał się w ponad 25 tys. egzemplarzy. Jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu zrobić fortunę online?
przeczytaj więcej...


marketing, sposoby marketingu alternatywnego,

Marketing alternatywny

Jakub Wicher
Poznaj sprawdzone sposoby marketingu alternatywnego, dzięki którym niskim kosztem będziesz w stanie zwiększyć zyski swojej firmy i zdobędziesz przewagę nad konkurencją.
przeczytaj więcej...


marketing internetowy, biznes w Internecie, techniki marketingu,

Marketing internetowy w praktyce

Angus Mcleod
Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie poznając techniki marketingu internetowego stosowane od lat na zachodzie.
przeczytaj więcej...


idealny pracownik, rekrutacja pracownika, zatrudnianie pracownika,

Idealny pracownik

Miłosz Młynarz
Poznaj tajemnice skutecznej i efektywnej rekrutacji w małych i średnich firmach. Dowiedz się w jaki sposób zatrudnić lojalnego pracownika, który będzie zwiększał zysk i przyczyniał się do rozwoju Twojej firmy.
przeczytaj więcej...


upadłość,

Upadłość nie jest klęską

Jacek Jerzycki
Upadłość jest decyzją ekonomiczną i jeśli tak ją potraktujesz, nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Dowiedz się jak być przygotowanym na ciężkie chwile, jak się zachowywać aby nie stracić wszystkiego. Jak przekształcić porażkę w sukces.
przeczytaj więcej...
Strategia - siła, która poprowadzi Twój e-biznes do sukcesuJak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzećJak za darmo i bez zagłębiania się w zagadnienia techniczne stworzyć i sprzedawać płatny serwis www?2006-2012 Top-eBooki